Kontaktoplysninger på ungdomstrænere U4 - U19

På denne side vises kun kontaktoplysningerne på de forskellige cheftrænere for de forskellige årgange. Ønsker man kontaktoplysninger på hold 2 og 3 trænere skal man henvende sig til en af nedenstående cheftrænere

Talentansvarlig U10 - U19

Navn: Søren Fjorting UEFA A licens 

Tlf:

Email: fjorting@yahoo.dk

 

Målmandstrænere

 

Målmandstræner: Oliver Levin 

Tlf: 23 32 19 97

Email: oliver.levini@gmail.com

 

Målmandstræner: Henning Jørgensen, DBU M1 

Tlf: 40 11 37 26

Email: Jjlh@youmail.dk

 

 

U19, Årgang 1999/2000:

Hold 1, DBU, Øst 2

Cheftræner: Flemming Christensen UEFA A licens

E-mail: Fl9@christensen.mail.dk

 

AssistenttrænerPeter Deichmann Rømer

Tlf: 22471338

E-mailpeter.deich@gmail.com 

 

 

Holdleder: Jesper Sørensen

Tlf: 29 69 48 51

E-mail: jesper@facaderens.dk

 

 

U17 / U16

Hold 1, DBU K, mesterrække

Cheftræner: Træner Nasuf Zendeli, DBU B2

Tlf: 25 11 87 89

E-mail: sehare2860@hotmail.com

 

Træner: Mathias Kornø, UEFA B Licens

Tlf: 21 36 56 26

E-mail: mathias.kornoe@gmail.com 

 

U16:

U16, DBU K, mesterrække

Træner: Tino Serritslew

Tlf: 20 45 88 80

E-mail: ts@ergodanmark.dk

 

U15

Hold 1, DBU K, mesterrække

Træner: Seyfettin Suco, DBU B1

Tlf: 28 35 72 45

E-mail: sefesucu@hotmail.com

 

U15-2 DBU, række 2,

Træner: Lars Tarborg, DBU C1,

Tfl: 25363020

E-mail: lars@agvald.dk

 

Træner: Nils Finderup

Tlf: 22 21 82 52

E-mail:  nilsfin@yahoo.dk.

 

U14

Hold 1, DBU Øst 2

Cheftræner: Philip Eades, UEFA B licens

Tlf:  30 22 76 66

E-mail: philipapeades@hotmail.com

Assistenttrænere: Jonn Dmitri Horn

Tlf: 60887963

E-mail: jonn15horn@gmail.com

 

Hold 2, DBU K, række 1

Cheftræner: Tim Andersen

Tlf: 27 82 63 34

E-mail:timandersen2112@gmail.com 

Holdlleder: Louise W. Berglund

Tlf: 60 85 45 80

E-mail:louisewerther@yahoo.com 

 

U13

Hold 1, DBU, Øst 1

Cheftræner: Træner Nasuf Zendeli, DBU B2

Tlf: 25 11 87 89

E-mail: sehare2860@hotmail.com

 

Træner: Mathias Kornø, UEFA B Licens

Tlf: 21 36 56 26

E-mail: mathias.kornoe@gmail.com

 

Hold 2, DBU K, række 3:

Cheftræner: Dino Aksalic

Tlf: 71 90 57 27

E-mail:elmedin.aksalic96@gmail.com

Assistenttrænere:  Enes Aksalic og Magnus Lund Larsen

 

 

U12

Hold 1, DBU K, række1

Cheftræner: Rene Jensen

Tlf: 22 37 23 16

E-mail: rogrhandel@webspeed.dk

Assistenttræner: Marco Bongiovanni, DBU C1

Tlf: 20 95 91 23

E-mail: bongiovanni.marco@hotmail.com

 

Hold 2, DBU K, række 2

Træner:  Leif Knudsen, DBU C-træner

Tlf: 20 44 99 97

Assistenttrænere: Jens Christian Rabøl og Lasse J. Foghsgaard.

U11

Hodl 1,  DBU række 1

Trænere: Anders Kjær, DBU C1 / Jan Jensen, DBU C1

Tlf: 20 36 38 69 / 51 22 85 39

E-mail:  adk@atp.dk og  jej.kirop@gmail.com 

 

Hold 2, DBU række 2

Træner: Søren Simonsen, DBU C træner

Tlf:  21483304

E-mail: soren10@me.com

 

Hold 3, DBU række 4

Træner: Rasmus Spuur Hansen, DBU C1 træner

Tlf:  28148219

E-mail: r.spuur@gmail.com

 

 

U5 - U10, Årgang 2009 - 2014

Kontakt børneformand Kristian Boye på gvi1921@gmail.com